szybka pozyczka

"Czekalnia" - spektakl Pracowni Teatralnej DOK

 „CZEKALNIA”

 ….Kilku nieznajomych, młodych osób spotyka się w tzw. CZEKALNI…? Jedni przyszli po jakieś tam zaświadczenie, inni po papierek…? Niektórzy już tu bywali w przeszłości, ale większość jest pierwszy raz.

Tak zaczyna się historia o nas… Naszych bohaterów łączy przede wszystkim zagubienie we współczesnym świecie, na druga osobę, na wyzwania potrzebujące odwagi … Każdy ma swoją tajemnicę…, a niektóre są nawet bardzo bolesne. W pewnej chwili coś się wydarza zaskakując czekających (?)…, co zmienia całą sytuację…

Czy w pędzącym świecie mamy szanse na siebie? Na swoją indywidualność? Czy i w jaki sposób bronić się przed schematami, które narzuca otoczenie? Odpowiedź na te pytania pośrednio i bezpośrednio da nam wiedzę na temat stanu współczesnej rzeczywistości. Opowiadamy o tym na scenie teatralnej, a jednak czy nie jest to scena życia a my jego aktorami… Gdzie jest granica pomiędzy rzeczywistością w której żyjemy a teatrem?

 Spektakl pt. „Czekalnia” powstał na podstawie sztuki Krystyny Chołoniewskiej pt. „Poczekalnia”  i jest to kolejne przedstawienie Pracowni Teatralnej działającej w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury.

 

 Na zajęciach teatralnych kreujemy bezpieczną przestrzeń wolności dla każdego z nas,… rozbudzamy  swoją wyobraźnię, uczymy się wyrażać swoje emocje, stajemy się pewniejsi i odważniejsi na co dzień w naszym w życiu, nawiązujemy ciekawe i wartościowe przyjaźnie, zdobywamy wiedzę z dziedziny teatru: aktorstwa, reżyserii, plastyki…

 

Zapraszamy na premierę Pracowni Teatralnej, która odbędzie się 17 maja 2019, o godzinie 18.30 na scenie Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury.

 

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.