szybka pozyczka

Bilety przez Internet w kinie „Odra”

Jeszcze w tym roku w kinie „Odra” w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury będzie możliwość zakupu biletów na seanse filmowe przez Internet.
 
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury złożył wniosek o dofinansowanie zadania realizowanego w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej na zakup i wdrożenie modułów EURO CRM i EuroInternet. Są to systemy sprzedaży i rezerwacji biletów online, za pomocą których Klient może opłacić lub zarezerwować wybrany bilet do kina oraz na inne wydarzenia organizowane przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury. Dzięki tym systemom DOK będzie również mógł informować Państwa o wydarzeniach.

DOK doceniony przez WOŚP

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury otrzymał od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy certyfikat w podziękowaniu za wszystkie finały WOŚP zorganizowane w Brzegu Dolnym.

„Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów” – napisano w uzasadnieniu. Wraz z certyfikatem nadesłano pamiątkowy medal, wybity z okazji 25. rocznicy istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów
i seniorów – przypomina Jerzy Owsiak. – Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Brzeg Dolny wspiera Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 24 lat. W tym roku nasi wolontariusze zebrali rekordową sumę 35.753,12 złotych.

mw

 

 

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.