szybka pozyczka

Konkurs na Najbogatszy w Tradycje Stół Wielkanocny 2019 - wyniki

 
14 kwietnia 2019r.  od godz. 13:00 w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury odbył się konkurs pt:  Najbogatszy w Tradycje Stół i Palma Wielkanocna.
W konkursie wzięło udział pięciu wystawców.
Celem konkursu jest kultywowanie i podtrzymywanie tradycji Roku Obrzędowego, edukacja w zakresie obyczajów i zwyczajów regionalnych oraz integracja społeczności lokalnej.
 
Konkurs oceniało jury powołane przez Dolnobrzeski Ośrodek Kultury w skład którego wchodzili:
  • Mieczysław Trojan - etnograf
  • Magdalena Paczkowska - aktorka
  • Jarosław Paczkowski - aktor
 
 WYNIKI:
I miejsce:
Chór Radość 
Sołectwo Godzięcin 
II miejsce
Koło Gospodyń Wiejskich „Jodłóweczki” 
Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów 
III miejsce
Sołectwo „Stary Dwór” 
 

DOK doceniony przez WOŚP

Dolnobrzeski Ośrodek Kultury otrzymał od Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy certyfikat w podziękowaniu za wszystkie finały WOŚP zorganizowane w Brzegu Dolnym.

„Za niezwykłą przyjaźń i energię, którą od Was otrzymaliśmy w czasie finałów” – napisano w uzasadnieniu. Wraz z certyfikatem nadesłano pamiątkowy medal, wybity z okazji 25. rocznicy istnienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Nasze styczniowe granie wspiera polską medycynę i ratuje zdrowie i życie najmniejszych pacjentów
i seniorów – przypomina Jerzy Owsiak. – Dziękujemy za wsparcie, dzięki któremu możemy, w zgodzie z najwyższymi standardami, realizować ogólnonarodowe programy medyczne i edukacyjne. Dziękujemy drodzy przyjaciele! Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Brzeg Dolny wspiera Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy od 24 lat. W tym roku nasi wolontariusze zebrali rekordową sumę 35.753,12 złotych.

mw

 

 

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury? Zapisz się do newslettera.

Ostatnie wydarzenia: