szybka pozyczka

Pracownia Teatralna

Czas: Sekcja rozpoczyna działalność w październiku, więcej informacji już wkrótce.

Miejsce: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: Młodzież

  

 

Informacje dodatkowe:Celem Pracowni Teatralnej jest rozbudzenie niezależnych i kreatywnych postaw będących źródłem teatru niekonwencjonalnego, rozwój zainteresowań i zdolności oraz integracja młodzieży z różnych środowisk społecznych. Chcemy poprzez warsztaty artystyczne zaznajomić młodzież z wieloma dziedzinami sztuk, które spotykają się na scenie teatralnej. Pragniemy poprzez przygotowywanie z uczestnikami przedstawień, ich tematykę i jednoczesny kontakt z interesującymi artystami wskazać im wartości postaw twórczych i rozbudzić potrzebę obcowania ze sztuką.

Od 2006 r. Pracownia Teatralna działa również w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury w Brzegu Dolnym. W ramach zajęć zrealizowano takie przedstawienia jak: "Nr 48", "Historyja o grochu", "Bal u Salomona", "Sny", "Pan Zomer", "O końcu, który spotkał Heroda satrapę".Przedstawienia zrealizowane przez uczestników zajęć:

"Wyjątek i Reguła" wg Bertolta Brechta

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=O1AmbEBwttQ{/youtube}

 

"Pacjent nr 00298"

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=Yz74tUm2UBE{/youtube}

 

Wyróżnienia:

Wyróżnienia za kreację aktorską dla Żanety Kowalczyk na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym - XII Młodzieżowe Zatargi z Teatrem w Bolesławcu.

 

 

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
3
4
5
6
15

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury? Zapisz się do newslettera.

Ostatnie wydarzenia:

 

 

Nasze sekcje:

BIP