szybka pozyczka

Zespół taneczny "Rytmy Planety"

 

Czas: grupa I (6-7 lat) - taniec klasyczny (balet, poniedziałki i środy

         grupa II (7-9 lat) - poniedziałki i czwartki

         grupa III (9-11 lat) - środy i piątki

         grupa IV (11-13 lat) - wtorki i czwartki

         grupa V (5 lat) - wtorki

        grupa VI (14-17 lat) - piątki

        grupa VII (seniorzy) - piątki

Miejsce: Filia DOK, ul. Zwycięstwa 1

Zapisy oraz informację : 71 3195525 (po godzinie 15:00)

 

Oficjalna strona zespołu

Read more ...

Sekcja Rockowa

Miejsce: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29

Prowadzący: Michał i Adam Wróblewscy

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: Młodzież

Informacje: 71 319 52 52

 

  

Read more ...

Pracownia Teatralna

Czas: wtorki i czwartki, godz. 17:00 - 20:00

          soboty, godz. 10:00 - 15:00

Miejsce: Dolnobrzeski Ośrodek Kultury, ul. Kolejowa 29

Prowadzący: Jarosław Paczkowski

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: Młodzież

  

Read more ...

Słoneczny Teatr Zabawy

Słoneczny Teatr Zabawy zaprasza

wszystkie dzieci chcące  bawić się w teatr. Uczestnikiem zajęć  może zostać każde dziecko, w wieku od 6 do 12 lat, nie ma bowiem żadnych przesłuchań, eliminacji, wystarczy chęć i regularne uczęszczanie.

Celem zajęć jest przede wszystkim wychowanie przez teatr.

Zajęcia służą oswajaniu się z nową rzeczywistością, ze światem sceny. Po przez zabawę i różnorodne ćwiczenia teatralne dzieci  osiągają poziom swobodnego komunikowania się z grupą, uczą się szukania inspiracji we własnym ciele, w przedmiotach i różnorodnej materii plastycznej. Usprawniają dykcję, mimikę i sprawność fizyczną, wyrabiają zdolności rozpoznawania i nazywania emocji, oraz uczą zachowania się w codziennych sytuacjach.

Zapraszamy na zajęcia w poniedziałki

1 grupa- 6-9 lat godz.17.00,

2 grupa -10-12 lat godz.18.00.  

Miejsce – ul. Kolejowa 27B (gołębnik)

Zajęcia prowadzi Magdalena Paczkowska – aktor, pedagog, reżyser teatralny.

Warsztaty filmu animowanego

 

Czas: soboty, godz. 10:00

Miejsce: Filia DOK, ul. Kolejowa 27B (gołębnik)

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: dzieci

  

Read more ...

Warsztaty Cyrkowe


Czas: wtorki, godz. 17:00

Miejsce: Filia DOK, ul. Kolejowa 27B (gołębnik)

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: dzieci i młodzież

 

  

Read more ...

Zajęcia gry na pianinie

Czas: od poniedziałku do czwartku, w godz. od 14:00 do 18:00

Miejsce: Filia DOK, ul. Zwycięstwa 1

Prowadząca: Małgorzata Wrzesińska

Kategoria wiekowa: dzieci i młodzież

  

Read more ...

Warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży

Czas:

wtorki / godz. 16:00 dla uczniów klas IV-V

środy / godz. 16:00 dla uczniów klas I-III

piątki / godz. 16:00 dla uczniów klas VI -VIII i szkół średnich

Miejsce: Filia DOK, ul. Zwycięstwa 1

Prowadząca: Renata Karpiak

Płatność: Zajęcia bezpłatne

Kategoria wiekowa: dzieci i młodzież  

Read more ...

Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29


Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2020.